Odnesi.si

Kontaktni telefon 02 566 94 86
Prijava na e-NOVICE
E-mail:
PRVA STRAN DARILA AKCIJA O PODJETJU PIŠITE NAM
Novo v ponudbi | Artikli v prihodu | Najbolj gledani artikli | Dostava in vračilo blaga | Pogoji poslovanja
Hitro iskanje Iskalnik:  
 

E-mail:
Geslo:
Ste pozabili geslo?
Registriraj
Vsi oddelki
Računalništvo Prenosniki Zvok in slika Foto TV sprejemniki Projektorji Potrošni material Trdi diski Tipkovnice Miške SSD diski USB ključki  
Ponudba Ponudba
Spoštovani, Gost! Pišite nam info@partners.si
  Košarica

AKCIJE
RAZPRODAJA (3)
Predstavitveni - Renew (3)
RABLJENO
Računalništvo (2002)
TV in audio (176)
Foto, GPS (105)
Bitcoin in kripto varnost (1)
Igralne konzole in igre (441)
Potrošni material (1331)
Pametna - LED svetila (3)
Biro in šola (7)
Pametni dom
Droni
Zdravje in osebna nega
Šport in prosti čas (12)
Telefonija (22)
Alarmi in domofoni
Elektro ogrevanje
Infrardeči (IR) grelni paneli
Kaminske peči / kamini na drva
Kaminske peči na drva z montažo
Kaminske peči / kamini na pelete
Kamin. peči na pelete z montažo
Interaktivne table / zasloni
Klima naprave (1)
Klima naprave z montažo
Prezračevalne naprave (1)
Električni radiatorji-grelniki (5)
Videonadzor (19)
Penine - šampanjci
Gospodinjski aparati


HP V1410-24G Switch (J9561A)

Model: 104930
HP V1410-24G Switch (J9561A)
POMEMBNO OBVESTILO!

Zaradi različnih razlogov (nedobavljivost, neaktualnost ipd.) smo artikel, ki si ga ogledujete, umaknili iz naše ponudbe. Artikel si lahko ogledate, vendar ga ne morete naročiti.
Za kakršna koli vprašanja nam pišite na

 
Objavi na Facebooku Vračilo artikla v 45 dni


HP 24 portno L2 gigabit stikalo J9561A
22 x 10/100/1000 Mb/s port
2 x uplink 10/100/1000 Mb/s RJ-45
ali gigabit SFP (reže mini Gbic)
prepustnost 35,7 Mpps
samodejna nastavitev (unmanaged)
možnostjo montaže v komunikacijsko omarico
Dodatne lastnosti:
funkcija green za manjšo porabo
brez ventilatorjev
mehanizem QoS
Dodatki:
optični modul multi Mode: X121 1G SFP LC SX
oznaka J4858C - Avtera ident 056635
optični modul multi/single mode: X121 1G SFP LC LX
oznaka J4859C - Avtera ident 078735


Poglejte še
Stikalo Giga 48cm 16xRJ45 Tenda 11'' - 29,7 cm

Stikalo Giga 48cm 16xRJ45 Tenda 11'' - 29,7 cm

Cena: 87,06€
Dobava: ni na zalogi


Mrežno stikalo D-LINK DGS-108GL/E

Mrežno stikalo D-LINK DGS-108GL/E

Cena: 31,79€
Dobava: zadnji kosi


Stikalo 100M 05xRJ45 4x PoE Tenda Mini kovinsko ohišje

Stikalo 100M 05xRJ45 4x PoE Tenda Mini kovinsko ohišje

Cena: 45,85€
Dobava: ni na zalogi



Košarica je trenutno prazna


KLIMAMONTAZA
ssd
Priporočamo  Priporočamo
USB disk Kingston 32GB DT Exodia M, 3.2 Gen1, črn, drsni priključek *NWW

USB disk Kingston 32GB DT Exodia M, 3.2 Gen1, črn, drsni priključek *NWW

Cena: 6,23€
Dobava: na zalogi